Kurumunuzu, Şirketinizi veya Organizasyonunuzu en iyi şekilde temsil etmek,
Tüm platformlarda, tam da ihtiyaç duyduğunuz hizmeti size sunmak için...

Hizmetlerimiz

Eğitim Danışmanlığı

Öğrenci Koçluğu

Ortaokul ve Lise öğrencisinin tüm eğitim ve öğretim, aile ve arkadaş hayatında maksimum performansa ulaşması için Koç ile öğrenci arasında kurulan planlı gelişim yolculuğudur. Her öğrencinin farklı öğrenme, anlama, hatırlama, çözüm bulma ve sonuca ulaşma yöntemleri vardır.

 

Yönetici Koçluğu

Profesyonel yaşamda, bireysel ve kurumsal hedeflere ulaşabilmeyi, iş ve yönetim kalitesini arttırabilmeyi, etkin birer lider olabilmek için yeterliliklerini arttırmayı ve davranışlarını istenilen sonuçlar doğrultusunda yeniden düzenlemeleri konusunda destek veren hizmettir.

Bu çalışma süresince; yöneticinin/liderliğin karşılaştığı problemlerin çözümü, fırsatların değerlendirilmesi, liderlik kapasitesinin geliştirilmesi, gelecek vizyonunun oluşturulması, yeni düşünüş ve davranış biçimlerinin geliştirilmesi, değişim sürecinin yönetimi, kendini değerlendirme-analiz etme beceri ve alışkanlıklarının kazandırılması hedeflenir.

 

Kariyer Koçluğu

Kariyer Koçluğu, Üniversite öğrencisinin veya mezunlarının gelişim potansiyeline, akademik durumuna, iş hayatındaki beklentilerine, hedeflerine ve kişisel ihtiyaçlarında başarıya ulaşması için Koç ile danışan arasında kurulan planlı bir gelişim yolculuğudur.

312 Life Hizmetleri

İşinizi geliştirmek için
En iyi hizmetleri sunuyoruz